Täpselt nagu roos

ROOS_PLAKAT_Salme_-_Ingrid_Ulst
Category
Etendused
Date
21/11/2020 19:00
Venue
Salme kultuurimaja (Sõrve maantee 15, Salme, Saare maakond)

"Täpselt nagu roos"
Alle-Saija Teatristuudio

Lavastaja ja adaptsioon: Tarmo Kruus
Kunstnik: Ingrid Ulst
Laval Alle-Saija Teatristuudio: Argo Peetmaa (Dan), Doris Pavlov (Olivia Grayne), Ingrid Ulst (Mrs Bramson), Helin Vill (Mrs Warren), Hennu Krukov (inspektor Belsize), Imbi Pallo (õde Libby), Jaanika Ulst (Henrietta Laurie), Agnes Moritz-Kool (Dora), Liivia Vaas (Mrs Terence)

Vaikses maakohas elab oma igapäevast elu vanamoodne proua Bramson, ainsateks sõpradeks maja ümbritsevad hinnalised roosid ja tülikaks kaasavaraks tema hinnangul tänamatud koduabilised ning sugulased. Saatuslike kokkusattumuste tulemusel saabub aga majja nägus elunautlejast noormees, kelle tulek toob endaga kaasa kahtlustused ja hirmud, mida varem pole ükski majakese elanik tundma pidanud. Ja elu oaasis rooside keskel muutub tundmatuseni...

E.Willamsi näidendi ainetel valminud krimipõnevik heidab pilgu inimhinge varjulistesse soppidesse, mis on liiga tõelised, et neist mõelda ja liiga hirmutavad, et nendega rinda pista. Aga ometi peab seda tegema, sest kurjusega võitlemisest hirmutavam on ainult sellega võitlemata jätmine.

 
 

All Dates

  • 21/11/2020 19:00