FESTIVAL „VÄIKE LAVA 2017“ VIIMSIS, HARJUMAAL

Festival kannab jätkuvalt nime Väike Lava, kuigi lava ise on kasvanud suureks, aga lapsed on ikkagi väikesed. Igal aastal on festivalil osalenud 12-21 truppi üle 200 osavõtjaga. Festival on saanud positiivset tagasisidet ja me jätkame heal meelel traditsiooni.
 
SIHTGRUPP: 1.- 6. KLASSI ÕPILASED
TOIMUMISAEG: 3.-4. november 2017. a
TOIMUMISKOHT: Viimsi Keskkool Haabneemes Harjumaal
ÖÖBIMINE: Viimsi Keskkoolis oma varustusega (madrats, magamiskott)
OSALUSTASU: à 18 € ( sisaldab toiduraha – 2 lõunat, 2 öhtusööki, 1 hommikusöök). NB! Osalustasu suurus ei sõltu kohaloldud ajast.
Festivalil ülesastumiseks sobivad ka eelmisel hooajal õpitud näitemängud, kui uusi pole veel jõutud õppida. Venekeelsetel truppidel tuleks üles astuda eesti keeles. Etenduse pikkus 5 kuni 30 minutit. Iga trupp saab astuda üles ühe etendusega.
Lisaks näitemängudele toimub festivali raames ka palju muud põnevat. Eeldame, et trupid, kes osalevad festivalil, jäävad kohale kaheks päevaks ja see on ka programmi koostamisel aluseks.
Festivalil osalevate truppide arv maakondadest ja linnadest ei ole rangelt piiratud. Kuna mõnes maakonnas või linnas on mitmeid heal tasemel osalemissooviga truppe, mõnes paikkonnas pole aga üldse, saame sõltuvalt huvist festivali vastu võimalusel vastu võtta ühest paigast ka rohkem truppe.
Ootame igalt trupilt seekord üht huvitavat mängu, mida saab koos õhtusel üritusel mängida.
Osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 10. oktoobriks 2017. a. Samuti on oodatud ettepanekud festivali korraldamiseks ning õnnestumiseks!
Info ja registreerimine festivalist osavõtuks:
Telef. 56 623 096, e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Maarika Koks – Viimsi laste näitetrupi Wilhelmiine juhendaja, Väikese Lava 2017 projektijuht