"Kooliteater 2020" festivalide info.

Head kooliteatri tegijad ja kooliteatrite maakondlike festivalide korraldajad!


Põhikooli kooliteatrite riigifestival toimub 23.-24.oktoober Tallinnas.
Algklasside kooliteatrite riigifestival toimub 7.-8.november Kohilas.

Ootame festivalile igast maakonnast ja Tallinnast ning Tartust ühte esindajat vastavalt oma vanuse grupile. Seoses sellega, et festival toimub erandkorras sügisel siis ootame festivalile lavastusi, mis on valminud 2019/2020 õppeaastal. Ja vanuse grupp palume otsustada vastavalt 2019/2020 õppeaastast lähtudes. Festivalid toimuvad sellel aastal ilma ööbimiseta. Juhul kui igast maakonnast osalejat ei tule võib festival toimuda ühepäevasena. Festivalidele registreerimine aadressil harrastusteatriteliit@gmail.com alates 1.oktoobrist 2020.
Festivali korralduse täpne info saadetakse maakonda/Tallinnat/Tartut esindavale kooliteatrile otse.

Gümnaasiumi kooliteatrite veebi festivali lavastuste FAILE ootame kuni 15.augustini 2020 aadressile harrastusteatriteliit@gmail.com.
Festivali algab 1.septembril 2020.
Tehnilised tingimused:
- üleslaetava faili formaat .mp4
- küljesuhe 16:9 (horisontaaselt)
Lisaks saab lugeda siit: https://docs.google.com/document/d/1oBFSTPWSokW-WK2Wm43LjrOBZNEOuk__ttTI4QhYO8A/edit?usp=sharing
Tehnilistes küsimustes palun pöörduda Jaanus Lekk This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Muudes küsimuste kõikide festivalide puhul kirjutage Kristiina Oomer This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kui midagi muutub või festivalid ei saa toimuda siis anname teada vastavalt vajadusele.