Warning: A non-numeric value encountered in /home/harrastu/public_html/templates/as002048free/includes/includes.php on line 80
Kooliteater 2018 TARTU

Kooliteater 2018 TARTU

 Event Finished
 
0
Category
Sündmused
Date
08/04/2018 13:00

Etendused toimuvad Eesti Rahva Muuseumis (Muuseumi tee 2, Tartu)

REEDE, 6. aprill

13.30 Avamine / Hurda saal
14.00-14.45 „Kumma sugulased nad on? Sinu või minu omad“ (Klaudia Tiitsmaa)
Türi Gümnaasiumi kooliteater Concordia, juhendaja Klaudia Tiitsmaa
Teatrisaal

15.05-15.50 „Fragmentaarne finaalmäng“ (kompositsioon)
Saaremaa Ühisgümnaasiumi luuleteater Krevera, juhendaja Rita Ilves
Teatrisaal

16.10-16.55 „Romeo ja Julia“ (Andrus Kivirähk)
Tartu Lille Maja 8.-12. kl näitemänguprojekt, juhendaja Auli Auväärt
Teatrisaal

17.50-18.35 „Judinad“ (Lutz Hübner)
Pärnu Kunstide Maja teatristuudio, juhendaja Rein Laos
Teatrisaal

18.50-19.20 „talk“ (kompositsioon)
Viimsi Keskkooli näitering EKSPERIMENT, juhendaja Külli Täht
Hurda saal

LAUPÄEV, 7. aprill

10.00-11.05 „Kahe maailma hotell“ (Éric-Emmanuel Schmitt) 
Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuse kooliteater, juhendaja Raili Tamm
Hurda saal

11.20-13.00 „Üks väike tuba“ (Külli Ehastu)
Tartu Waldorfgümnaasiumi Tartu Waldorf Teater, juhendaja Külli Ehastu
Teatrisaal

14.15-14.45 „Kotkas“ (Andrus Kivirähk)
Läänemaa Ühisgümnaasiumi draamaring „Või midagi sellist“, juhendaja Karel Rahu
Hurda saal

15.00-15.50 „Seltskondliku läbikäimise õpetus“ (Jean-Luc Lagarce)
Rakvere Linnanoorte Näitetrupp, juhendaja Tiina Rumm
Teatrisaal

16.40-17.45 „Kas ma olen nüüd elus“ (Siim Nurklik)
Viljandi Gümnaasiumi teatristuudio III, juhendaja Silvia Soro
Hurda saal

18.00-18.55 „Kapten Oleander“ (omaloominguline ühistöö, Betti Alveri samanimelise poeemi ainetel)
Hugo Treffneri Gümnaasiumi trupp, juhendaja Oliver Issak
Teatrisaal

PÜHAPÄEV, 8. aprill

10.00-10.35 „Sketšid“ (omaloominguline ühistöö)
Tõrva Gümnaasiumi kooliteater, juhendaja Laine Tangsoo
Teatrisaal

11.00-11.45 „Klassitu“ (omaloominguline ühistöö)
Tallinna 32. Keskkooli 12.D klass, juhendaja Eva Kalbus
Teatrisaal

12.00-12.35 „Kõmpa“ (Betti Alver, dramatiseerinud Karl Sakrits)
Jõgeva Kooliteater Liblikapüüdja, juhendaja Lianne Saage-Vahur
Hurda saal

12.50-13.10 „Ei ole ju mingit süüd“ (Anton Tšehhovi novellide põhjal seadnud Krista Olesk)
Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi teatristuudio „Ega vist“, juhendaja Krista Olesk
Teatrisaal

14.30 Ühislaulmine / Hurda saal 
15.00 Festivali lõpetamine / Hurda saal

Festivali etendused on tasuta.

 
 

All Dates

  • From 06/04/2018 13:00 to 08/04/2018 16:00

List of Participants

 No Participant 

Powered by iCagenda