Kooliteater 2014 Mõniste!

Algklasside kooliteatrite riigifestivali tulemused:
 
LAUREAADID:
 
„Pigilind“ Tõrva Valgamaa
“Kuningamäng“ E.Raua „Kalevipoja“ ainetel
juhendaja Eve Valliste 
 
Kostivere Laste Teater   Harjumaa
„Trips, Traps, Trulli suvepäev.“ U.Leies 
juhedaja Kersti Laanejõe
 
Kuressaare Vanalinna Kool 3.a klass Saaremaa
„Rongisõit“ E. Niit
juhendaja  Kadi Tänav(Tänak)
 
Art Line Sillamäe Ida-Virumaa
"Тук,тук,кто там?"  “Kop,kop, kes seal on?”  M. Bartenev   muusikaline munasjutt
juhendajad Irina Parhomenko ja Olga Lebedeva
 
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja
“Õnnelaps” P.Perkiö
juhendaja Lianne Saage-Vahur
 
ERIPREEMIAD:
 
 
Säravate kostüümide eest Mammaste Lasteaed-Algkooli 1.klasside näiteringle.
 
 
Looduse ja loodusjõudude kunstilise esitamise eest Kivi – Vigala Põhikooli Näitlejahakatisele.
 
 
Huvitavate lavaliste lahenduste eest Haapsalu Muusikakooli teatriklassile.
 
 
NÄITLEJAPREEMIAD:
 
 
Kirke Pütsepp Vanaisa rolli eest Tallinna Lilleküla Gümnaasiumikooliteater
 
 
Georg Rüütel Rebase-Reinu rolli eest Käina Gümnaasiumi kooliteater
 
 
Kreete Liina Kreen Hundi rolli eest Kostivere Laste Teater   
 
 
Bianca Daria Sosnovski  Notsu rolli eest Tartu Kesklinna Kooli 1. b klassi Päikesejänkud 
 
 
Robin Liiver Lõvi rolli eest Suislepa Lasteaed-Algkooli näitering
 
 
Laur Mägi lavastuses "Õnnelaps" Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja
 
 
 
Anton Volossatov Hundi rolli eest Art Line Sillamäe  
 
 

"KOOLITEATER 2014 MÕNISTE"

Algklasside kooliteatrite riigifestival
9.-10.mai Mõniste Võrumaa
Etendused toimuvad Mõniste Rahvamajas
 
AJAKAVA
REEDE 9.MAI
 
13:00  
Tervitussõnad ja algavad esimesed etendused
1. “Kameeleon”  Varstu  Võrumaa  
“Tedretäpilugu”     A.Vissel
juhendaja Aili Vissel
2. Mammaset Lasteaed-Algkooli 1.klasside näitering Põlvamaa
„Kel ilusad mõtted on peas, sel heateod kui pärlid on reas.”
K.Normeti  samanimelise näidendi ainetel
juhendaja Diana Pehk
3. „Pigilind“ Tõrva Valgamaa
“Kuningamäng“ E.Raua „Kalevipoja“ ainetel
juhendaja Eve Valliste 
14:30 Etendused
4. Tartu Kesklinna Kooli 1. b klassi Päikesejänkud 
„Oh, kooliaeg, oh, kooliaeg …“ 
Piret Raua jutu järgi „Notsu, kes ei osanud röhkida“
juhendaja Kristiina Tõnson
5. Suislepa Lasteaed-Algkooli näitering Viljandimaa
„Kavalus“  J.Sarapuu
juhendaja Milvi Liiv
6. Kivi – Vigala Põhikooli Näitlejahakatised Raplamaa
„Maailma otsas“ rühmatöö
juhendaja Eve Kärsna 
7. Koeru Keskkool 4.klassi näitering Järvamaa
“Meie küla mutid” I.Jegis, R.Õunapuu
juhendaja Rita Õunapuu
16:45 Etendused
8. Haapsalu Muusikakooli teatriklass Läänemaa
“Reisid Gulliveriga” J.Swift ja H.Mänd looming ainetel
juhedaja Marina Sillaste
9. Rakvere Gümnaasiumi Sõnakunstiring, 2.a klass Lääne- Virumaa
“Memme Musi” E.Kuus
juhendaja Jana Sillajõe
10. Kostivere Laste Teater   Harjumaa
„Trips, Traps, Trulli suvepäev.“ U.Leies 
juhedaja Kersti Laanejõe
 
LAUPÄEV 10.MAI
 
10:00 Etendused 
11. Mõniste Põhikooli kooliteater Mehkamaa Võrumaa
“Kevväi Mehkamaa muudu”  autorid Mõniste Kooli õpetajad
juhendaja Asta Pazuhanitš
12. Käina Gümnaasiumi kooliteater Hiiumaa
“Vanasõna ei valeta” H.Mänd
juhendaja Tiia Korv
13. Kuressaare Vanalinna Kool 3.a klass Saaremaa
„Rongisõit“ E. Niit
juhendaja  Kadi Tänav(Tänak)
14. Art Line Sillamäe Ida-Virumaa
"Тук,тук,кто там?"  “Kop,kop, kes seal on?”  M. Bartenev   muusikaline munasjutt
juhendajad Irina Parhomenko ja Olga Lebedeva
13:30 Etendused
15. Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi kooliteater  
„Bullerby lapsed” A.Lindgren
juhendaja Kadri Lepik 
16. Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja
“Õnnelaps” P.Perkiö
juhendaja Lianne Saage-Vahur
 
15:30 FESTIVALI LÕPETAMINE!!!
 

Kooliteater 2014 Pala

 
Laureaat
Orissaare Gümnaasium Mo -teater 
"Kas sa oled juba kuulnud", juhendaja Mare Noot 
 
Laureaat
Viimsi KK Eksperiment
"Mina. Tema. Nemad", juhendaja Külli Täht
 
Laureaat
Tallinna Rahvaülikooli teatrikool 
Improvisatsioonid Antoine de Saint -
Exupéry "Väike Prints" teemadel, 
juhendajad Maret Oomer ja Helen Reitsnik 
 
Lavastuse preemia
 
Jõõpre Kool
"Pöial -Liisi"
juhendaja Helle Kirsi 
 
Kunda laste näitetrupp Karoliine
"Saare neiu toomine"¸ 
juhendajad Maarika Koks ja Natalie Neigla
 
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 
"Ma teile kirjutan..."
juhendaja Lianne Saage -Vahur 
 
 
Näitleja preemia
 
Grete Kärsna, Kivi-Vigala PK Lavarebased 
 
Heleriin Lass, Viimsi KK Eksperiment
 
Kristina Tšvanova, Narva Laste Loomemaja 
Teater -stuudio "16. komnata" 
 
Karl Pann, Tartu Herbert Masingu Kool
 
Robin Täpp, Kunda laste näitetrupp 
Karoliine
 
Einar Susi, Puurmani
 
 
Juhendaja preemia
 
Marju Mändmaa, Paide ÜG Meeleolu
 
Vitali ja Olga Katuntsev, Narva Laste Loomemaja 
Teater -stuudio "16. komnata" 
 
Eve Kärsna, Kivi-Vigala PK Lavarebased  
 
 
Partnerluse eripreemia
 
Melani Mägi ja Gerli Reilson, Pikakannu Huvikooli näitering
 

KOOLITEATER 2014 PALA 25.-26.APRILL

Reede, 25. aprill 
 
12.00 AVAMINE Pala kultuurimajas 
12.30 Jõgevamaa, Puurmani "Võlurätik", 
juhendaja Keiu Kess 
13.05 Pärnumaa, Jõõpre Kool "Pöial -Liisi", 
juhendaja Helle Kirsi 
13.30 Järvamaa, Paide ÜG Meeleolu "Ka nohik on 
inimene", juhendaja Marju Mändmaa 
14.15 Ida -Virumaa, Narva Laste Loomemaja 
Teater -stuudio "16. komnata" "Smaragdlinna 
võlur", juhendajad Vitaly ja Olga Katuntsevi 
16.00 Tartu, Tartu Herbert Masingu Kool 
"Võlupadi", juhendaja Tea Kõverik 
16.30 Lääne -Virumaa, Kunda laste näitetrupp 
Karoliine "Saare neiu toomine"¸ 
juhendajad Maarika Koks ja Natalie Neigla 
17.05 Valgamaa, Valga Põhikooli draamaring 
"Punamütsike", juhendaja Siiri Põldsaar 
18.00 Tartumaa, Kuuste McGyveri nim kännuteater 
"Televusseri aeg", 
juhendaja Martin Sakur 
18.20 Saaremaa, Orissaare G Mo -teater, "Kas sa 
oled juba kuulnud", juhendaja Mare Noot 
18.45 Raplamaa, Kivi -Vigala PK Lavarebased 
"Päevalill", juhendaja Eve Kärsna 
19.30 Harjumaa, Viimsi KK Eksperiment "Mina. 
Tema. Nemad", juhendaja Külli Täht 
 
Laupäev, 26. aprill 
  
09.00 Hiiumaa, Emmaste Põhikool ANK näitering 
"Hakka või uskuma", juhendaja Kaie Pranno 
09.45 Viljandimaa, A. Kitzbergi nim Gümnaasiumi 
Teatristuudio "(Kas) Selline on elu", 
juhendaja Mikk Kask 
10.25 Põlvamaa, Põlva ÜG teatritrupp "Geeniuse 
päevik", juhendaja Maia Punak 
11.00 Võrumaa, Pikakannu Huvikooli näitering 
"Vähem on rohkem", juhendaja Kadi Kronberg 
11.30 Tallinn, Tallinna Rahvaülikooli teatrikool 
Improvisatsioonid Antoine de Saint -
Exupéry "Väike Prints" teemadel, 
juhendajad Maret Oomer ja Helen Reitsnik 
12.15 Jõgeva, Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 
"Ma teile kirjutan...", 
juhendaja Lianne Saage -Vahur 
14.15 LÕPETAMINE 

Kooliteater 2014 Viimsi!!!

Grand Prix Tallinna 32. Keskkool 12.d klass
„Good Day & Good Luck!”
Lavastaja Eva Kalbus 

Laureaat Rapla Ühisgümnaasium RAPLA RIINIMANDA TEATER
„Kuda mudu läheb?”
Lavastaja Valter Uusberg

Laureaat Rakvere Gümnaasiumi Teatriansambel
„Meie küngas”
Lavastaja Aili Teedla

Laureaat Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium teatriprojekt UNENÄOKLUBI 2.5 
Kompositsioon „Šostakovitši 14. unenägu”
Lavastaja Jan Teevet

Laureaat Viimsi Keskkool – KOKK
„Igavus-SuvagI”
Lavastaja Eva Kalbus


Laureaat Saaremaa Ühisgümnaasium – KREVERA
Kompositsioon „On aeg...”
Lavastaja Rita Ilves

Parim naisnäitleja Maria Pihlak, Saaremaa Ühisgümnaasium – KREVERA

Parim meesnäitleja Ursel Tilk, Rapla Ühisgümnaasium – RAPLA RIINIMANDA TEATER

Juhendaja eripreemia Eva Kalbus
Eheduse eripreemia Elisabeth T. Lepik
Head teed eripreemia Jan Teevet
Partnerluse eripreemia Jessika Kari ja Rhett Kütsen