Kooliteatrite suvekool Raplamaal!

MEIE OLEME SIIN...
MEIE OLEME PRAEGU...
MEIE OLEMEGI RÕÕM LOOMISEST
JA LOODU LAVALE TOOMISEST..
EI MIDAGI KEERULIST, ME LIHTSALT OLEME !!!

KUTSUME TAAS KOKKU, nüüd juba 12. korda.
… kooliteatreid ja vilistlasi- vanu tuttavaid ja uusi huvilisi…
mõnusalt aega nautima Kõnnumaa loodusesse, Keava raba õhustikku, Tarsi talu maadele.
Suvekool toimub taaskord kolmes osas: Juhendajate palvel võimaldame noorematel osaleda lühemat aega. 
Kel aga jaksu ja tahtmist, siis ikka pikemalt- programmid on erinevad.

6-11. juuni 2016 a.- suvekooli I vahetus:
6-8 juuni- algklassid (ootame kõiki keda näitlemine huvitab)
8-11 juuni- põhikooli aste
31.juuli- 6.august 2016 a.- suvekooli II vahetus: gümnaasium 
+ vilistlased (9.klass- ~~)

Ööbimine toimub oma telkides ja oma vahenditega. Katusealused ja siseruumid tegevuste jaoks ja suurte sadude korral abistavaks päästerõngaks kõigile hädalistele. Kuigi ilm on meil ikka soe ja kuiv tellitud !

Suvekoolis on kavas: 
I vahetus: Suvekooli õppetööd viivad taaskord läbi Viljandi Kultuuriakadeemia loovuse ja draamaõppe tudengid ja nende õppejõud Katrin Nielsen. Tegemist siiski uue kursusega ja tudengid jällegi teised. 
II vahetus: Seekord pühendume liikumis- ja pantomiimteatrile paralleelis luuleloomega. Erinevad töögrupid tegelevad süvenenumalt kas luuleteatriga (sh.luule loomine,lugemine,variatsioonid,etenduse loome...) või liikumisteatriga-kehakeelega, ürgsete tunnetega (erinevad vormid...). Igaljuhul valmib lõpptulemusena ühislavastus. Suvekooli õpetajatena on kaastegevad: Kaja Kann (tsirkuseõpetaja- koreograaf ja näitleja-lavastaja), Valter Uusberg (stsenarist ja lavastaja, sõnaline seadja, meie kõikide suur sõber ), Jaak Urmet -Wimberg ja Margus Konnula-Kontra (sõnakunst ja luuleloome, nüüd on aeg- need meieni tooge), Ragnar Toompuu (pärimusmuusik ja muusikaline kujundaja-helilooja,multitalentide konsultant ), Kädi Metsoja ja Lars Schmidt (akrobaatiline tants, hingamine, hääled, koreograafia), Kärt Tõnisson ja Jarmo Karing ( koreograafia, kaasaegne tants, improvisatsioon), nõuandev ja toetav tandem Eva Kalbus ja Krista Olesk (kooliteatrite juhendajad, draama ja teatriõpetajad).

TÄHTIS! 
Palun oma esialgsest osavõtusoovist teatada 5. maiks:
!!! teata ligikaudne trupi suurus ja juhendaja meiliaadress, kuhu saaksin saata aprilli II pooles suvekooli teise täpsustatud infokirja- ajakava ja juba konkreetsed suvekooli tööplaanid. 
NB! teised suvekooli infokirjad saadan vaid esialgselt soovi avaldanud osalejatele.

Korraldaja: Krista Olesk- kooliteatrite näitejuht, draama-ja teatriõpetaja, Tarsi talu perenaine 
Tel. 52 15990, kodus: 48 73258, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., Tarsi talu kodulehekülg: web.zone.ee/tarsi

OLETE OODATUD !!!