XIV teatrifestival SAVILIND toimub 3. mail 2016. aastal Tartu Sadamateatris.

"Savilind" on teatrifestival erivajadustega lastele ja noortele. 
Erivajadustega laps - see tähendab teistsugust last ning teatrilaval on see teistsugune värske, siiras ja huvitav. 
Päris oma festival on hea stiimul näitekunstiga tegelemiseks. 
Sellel festivalil ei ole kaotajaid. Iga noor näitleja annab ju alati endast oma parima ja selle eest väärib ta vaid tunnustust.
Samavõrra või rohkemgi veel on tunnustuse ära teeninud need vaprad õpetajad, kellel on tahtmist oma kasvandikke õrnal käel teatri muinasjutumaailma juhatada. 
Teatrifestival on kohaks, kus sünnivad uued kontaktid ning saadakse uusi kogemusi. 
Saavad kokku sarnaste rõõmude ja muredega inimesed. Loodame, et keegi ei tunne ennast siin alaväärsena, et kõik saavad festivalilt ainult häid emotsioone.
 
Festivali korraldajad Tartu Kroonuaia Kool ja Katrin Luts. 
Ajakava
10.00 avatseremoonia
10.20 Kärdla Ühisgümnaasiumi Kõpu õppekoht
S.Maršaki ainetel L. Gustavson "Kaksteist kuud"
Juhendajad: Svetlana Reinmets; Kaja Kässer
10.55 Kammeri Kool
A.Kivirähk „Frikadellid ja pelmeenid”
Juhendaja: Laine Välbe
11.15 Kiigemetsa Kool
A.Lindgren „Väikevend ja Karlsson katuselt”
Juhendaja: Kaire Toming
11.40 Tallinna Laagna Lasteaed- Põhikool
J.Sarapuu „Kavalus”
Juhendaja: Riina Vaas
12.05 Tallinna Kadaka Põhikool
S.Marsak „Tare-tareke”
Juhendaja: Jelena Nossovitš
12.20 Tallinna Tondi Põhikool
H.Gustavson “Koolilapse mure nr. 2”
Juhendaja: Eve Adelbert, Maire Paluveer
12.40 Tartu Kroonuaia Kool
O.Luts „Kapsapea”
Juhendaja: Heidi Öövel
13.30 Kosejõe Kool
I.Tomusk “Kaks pluss kaks, kas ainult matemaatika?”
Juhendaja: Aime Pekki
13.55 Nurme Kool
A.Kuusik „Kevad”
Juhendaja: Aino Kuusik
14.15 Vaeküla Kool
O.Luts „Nukitsamees”
Juhendaja: Svetlana Johanson
14.50 Raikküla Kool
O.Lutsu ainetel „Kevade”
Juhendaja: Kersti Saia
15.15 Kallemäe Kool
V.Aavik –Vadi „Kuidas vaeslapsõnne leidis ehk Ahnus sauna ligi”
Juhendajad: Signe Stern, Liivia Aavik
15.40 Tartu Emajõe Kool
M.Widmarki ja H. Willise ainetel „Muumiamõistatus”
Juhendaja: Arnika Aadusoo
16.00 Lahmuse Kool
K.Saar „Internet ehk interneedus”
Juhendaja: Kaja Saar
17.20 Lõpetamine