Luulepäevad TUULELAPSED 2015 parimad!

LAUREAADID

  • Reinu-poju tuli koolist

(Jaanus Vaiksoo, Heiki Vilep, Ilmar Trull)

Tallinna Saksa Gümnaasiumi trupp KOKK

juhendaja Eva Kalbus

  • Tasakaal

(Ilmar Trull, Jaanus Vaiksoo)

Rakvere Reaalgümnaasiumi trupp Karla

juhendaja Tiina Kippel

  • Kes seal müdistab köögis?

(Ilmar Trull)

Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 5b klassi trupp

juhendaja Lianne Saage-Vahur

  • Ma ei saa magada

(Heiki Vilep, Ilmar Trull)

Tartu Polygoni Teatrikool

juhendaja Inga Lunge

  • Onu Heino – tore mees!

(Jaanus Vaiksoo)

Rapla teatristuudio „Ega Vist“ Vesiroosi Gümnaasiumi trupp (6. klass)

juhendaja Krista Olesk

  • Loomade karneval

(Jaanus Vaiksoo)

Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 7.-9.klassi trupp

juhendaja Lianne Saage-Vahur

ERIPREEMIAD

Mängurõõmu eripreemia

Kooriproov Punamütsiku, Hundipilkajaga

(Jaanus Vaiksoo, Ilmar Trull)

Torma kooli draamaring OFF

juhendaja Ülle Säälik

Stiilipuhtuse eripreemia

Kunagi aastate pärast …

(Heiki Vilep)

Viimsi Keskkooli trupp Eksperiment

juhendaja  Külli Täht

Trullitruuduse eripreemia

Kolm …

(Ilmar Trull)

Orissaare Gümnaasiumi Mo-teatrike

juhendaja Mare Noot

Ansamblitoe eripreemia

Mis on ühist Lutsul, Tammsaarel ja Shakespearil?

(Heiki Vilep, Ilmar Trull)

Paide Ühisgümnaasiumi trupp MEELEOLU

juhendaja Marju Mändmaa

Helikujunduse eripreemia

Gripihooaeg

(Jaanus Vaiksoo, Heiki Vilep, Ilmar Trull)

Tallinna 32. Keskkooli trupp KOKK

juhendaja Eva Kalbus

MEELDEJÄÄVAD OSATÄITMISED

LINDA SOOTAK   - Viimsi Keskkooli trupp Eksperiment                 

JOHANNA VASSILJEV - Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine         

BRIGITTE HOLLO - Saaremaa Ühisgümnaasiumi trupp Kreputlased      

GERDA LIZETT PUJU - Tallinna Merekalda Kooli näitering Et       

SABINE KRAIS - Paide Ühisgümnaasiumi trupp Meeleolu             

ANNABEL MÄLLO - Tartu Polygoni Teatrikool    

HAILELY VINTER - Rapla teatristuudio Ega Vist Vesiroosi Gümnaasiumi                                                                                                                   trupp (6. klass)

KETLIN PELDES - Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja    

LIISBETH KESAMAA - Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja      

ALEX PAUL PUKK - Viimsi Keskkooli trupp Eksperiment               

STEN MARKUS SIREL - Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine         

STEN-MARKUS ROHTLA - Rakvere Reaalgümnaasiumi trupp Karla MATTIAS KIVISTO - Rakvere Reaalgümnaasiumi trupp Karla             

RASMUS SEPP - Tallinna Merekalda Kooli näitering Et        

ANDRUS ZAPEVALOV - Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater (7.-9.kl)

MARTEN-EGERT VAHTLA - Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater (7.-9.kl)

MIKK VIERMANN - Rakvere Gümnaasiumi 4a klassi sõnakunstiring      

GUIDO SCHILF - Paide Ühisgümnaasiumi trupp Meeleolu              

HANS MATTHIAS KARI - Tallinna 32. Keskkooli trupp KOKK                 

MATTIAS HÄRM - Tallinna 32. Keskkooli trupp KOKK         

MAIRO LIBBA - Tartu Polygoni Teatrikool

KIRILL MATIITŠIN - Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 

RENE HENDRIK SIRKAS - Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja