Parimad põhikoolide kooliteatrid on selgunud.

24.-25.aprillini toimus Narvas põhikoolide kooliteatrite riigifestival "Kooliteater 2015 NARVA".
Festivalil osales 17 lavastust 14 maakonnast, Tallinnast ja Tartust.
Festivali lavastusi hindas ja analüüsis žürii Tiina Mälberg (Rakvere Teater), Maret Oomer (Eesti Harrastusteatrite Liit) ja Rait Avestik (teatrikriitik), kes tõstsid esile järgmisi kooliteatreid, juhendajaid ja noori näitlejaid:
 
PARIM NAISNÄITLEJA
Mirjam Aavakivi
Tartu Waldorfgümnaasiumi 8.klassi näitetrupp
 
PARIM MEESNÄITLEJA
Vladislav Gusev
Narva Laste Loomemaja teatristuudio “16.komnata” 
 
NÄITLEJA PREEMIAD
 
KAIRIT PÄRN
Kunda ÜG kooliteater 7.-9.kl       
JUTA LENSU         
Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuse kooliteater 
EGERT NEI
Kivi-Vigala kooliteater Lavarebased 
KARL-MATHIAS SAARSE                   
Türi Põhikooli näitetrupp 
KARINA VESTMANN   
Sõmerpalu Põhikooli näitering                 
VAIKO JAN KIBUS               
Kärdla Kultuurikeskuse näitering, Kärdla Ühisgümnaasiumi 6.klass 
HELEN PILL     
Jõõpre Kooli 9.klassi näitering 
MERILI MIKU
Tartu Waldorfgümnaasiumi 8.klassi näitetrupp 
JOHANNA-LY MÄNNIK
Laeva põhikooli vanema astme näitering    
DAGNI LOID         
Ahja noorte RÕDUTEATER        
DIANA MOORA
Jakobsoni Kooli näitering       
ILONA SANDAKOVA
Haapsalu Põhikooli kooliteater LAIM 
KATRE-LIIS VÕHMA
Saaremaa Ühisgümnaasiumi Kreputlased       
KREVON ALET-MÄRTSON
Viimsi Keskkooli kooliteater EKSPERIMENT 
TOMMI ALLAR OJA     
Tallinna Reaalkooli kooliteater  
MARTIN KALM          
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja      
ANITA KVITENKO
Narva Laste Loomemaja teatristuudio “16.komnata” 
 
LAUREAADID
Türi Põhikooli näitetrupp “Vaikus” (K.M.Kalvet) 
juhendajad Kaija Maarit Kalvet ja Merit Puna     
 
Jõõpre Kooli 9.klassi näitering “Thespise kunst” (H.Kirsi) 
juhendaja Helle Kirsi      
 
Tartu Waldorfgümnaasiumi 8.klassi näitetrupp “Tuhkatriinu” (Ch. Perrault´I muinasjutu ainetel) 
juhendaja Külli Ehastu
 
Haapsalu Põhikooli kooliteater LAIM “Jaanus” (A.Toikka, originaal pealkirjaga “Mina pean tordiga näkku lüüa saama” 
juhendaja Karel Rahu        
 
Viimsi Keskkooli kooliteater EKSPERIMENT “Maailma avastamine” (J.Krossi “Maailma avastamine” ja A.Baricco “Novecento” ainetel) 
juhendaja Külli Täht                 
 
Narva Laste Loomemaja teatristuudio “16.komnata” 
“Erakorraline juhtum kanala mastaabis” (G.Latõševa)     
juhendajad Olga Katuntseva ja Vitali Katuntsev
 
 
PARIMAD JUHENDAJAD
Olga Katuntseva ja Vitali Katuntsev
Narva Laste Loomemaja teatristuudio “16.komnata”
 
ERIPREEMIAD
 
LAVAKUJUNDUSE EEST
Viimsi Keskkooli kooliteater EKSPERIMENT “Maailma avastamine” (J.Krossi “Maailma avastamine” ja A.Baricco “Novecento” ainetel) 
juhendaja Külli Täht                 
 
MUUSIKALISE KUJUNDUSE EEST
Tartu Waldorfgümnaasiumi 8.klassi näitetrupp “Tuhkatriinu” (Ch. Perrault´I muinasjutu ainetel) 
juhendaja Külli Ehastu
 
Suurepärane festivali perenaine
ALINA VORONTSIHHINA
 
Festivali toetasid ja korraldasid:
Narva Laste Loomemaja, Narva Soldino Gümnaasium, Narva Linnavalitsus, Eesti Kultuurkapital, Eesti Harrastusteatrite Liit, Narva Laste Loomemaja teatristuudio "16. komnata". Olga Katuntseva ja Vitaly Katuntsev.