Luulefestivali "TUULELAPSED" parimad.

Betti Alverile pühendatud X luulepäevad     TUULELAPSED 2015

LAUREAADID:

  • Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (6.kl trupp) – juhendaja Lianne Saage-Vahur – „Poisid ja plikad“
  • Viimsi Keskkooli Eksperiment – juhendaja Külli Täht – „Maailm on päris, aga päris ongi mängult“
  • Saaremaa Ühisgümnaasiumi Kreputlased – juhendaja Rita Ilves – „Mis on see luuletaja luule?“
  • Orissaare Gümnaasiumi Mo-teatrike – juhendaja Mare Noot – „INETU“
  • Paide Ühisgümnaasiumi trupp MEELEOLU – juhendaja Marju Mändmaa – „Maria sünnipäev“
  • Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (4.kl trupp) – juhendaja Lianne Saage-Vahur – „Mis sa seal teed?“

NÄITLEJAPREEMIAD:

Penno Pall – Lustivere Külaselts

Ingle Kürsa – Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (6. kl trupp)

Daniel Aganitš - Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (6. kl trupp)

Hart Saksniit – Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 6. kl. projekt „Luuleteater“

Laura-Liisa Toodre – Peetri Kooli näitering „Karlsonid katuselt“

Einar Susi – Puurmani laste näitering

DUETIPREEMIAD:

Pamela Ebber – Andreas Mattius Lass – Teatrikool TeatriPolygon

Pia Kai Sild – Joosep Pajus  - Viimsi Keskkooli Eksperiment

Heleriin Lass – Ott Salla – Viimsi Keskkooli Eksperiment

PARIM JUHENDAJA

Natalie Neigla – Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater

Lianne Saage – Vahur – Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja

ERIPREEMIAD:

Parima originaallaulu eripreemiaJohanna Lisette Viskar ja Artur Treiberg – Kolga Kohal-olijad (7.-9.kl) – „Mere ääres, metsa taga“ 

Eripreemia muusika ja sõna andeka ühendamise eestHenri Paomees, Mart Truu ja Carlos Liiv – Saaremaa Ühisgümnaasiumi Kreputlased – „Mis on see luuletaja luule?“ – juhendaja Rita Ilves

Ansamblimängu eripreemia - Kunda laste näitetrupp „Karoliine“ – „Mõtelda on mõnus …“ - juhendaja  Maarika Koks

Temperamentse mängu eripreemia – Tallinna Merekalda Kooli näitering „Et“ – „Toetusgrupp: Kõik möödub“ - juhendaja Juta Teral

Kompositsiooni eripreemia – Teatrikool TeatriPolygon – „Kohvik „Mõtelda on mõnus“ - juhendajad Maarja Jakobson ja Lennart Peep

Eripreemia kõnetehnilise teostuse eest – Kolga Kohal-olijad (4.-6.kl) – „Mis sa sääl teed?“ - juhendaja Terje Varul

Eripreemia poeetilise ühtehoidmise eest – Tartu Kesklinna Kooli 5.b klass – „maailm on ilus ja hea!“ - juhendaja Kristiina Tõnson

Eripreemia Hando Runneli lasteluule mängulise ja püändika esitamise eest – Kolga Kooli algklasside Kohal-olijad – „Põrsapõli“ - juhendaja Tuuli Rand

Lavalusti eripreemia – Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater (7.-9.kl) – „Nutikas lutikas“ – juhendaja Natalie Neigla

Eripreemia ühise luulerütmi hoidmise eest – Rakvere Gümnaasiumi Sõnakunstiring, 3.a klass – „Jutujärg“ – juhendaja Jana Sillajõe

Eripreemia suure ühistegemise eest – Torma Kooli draamaring OFF – „Mina, minu, sina, sinu … Meie!“ – juhendaja Ülle Säälik

Eripreemia eesmärgi kindluse eest – Muuga Põhikooli näitering – „Tahan jutustada lugu“ – juhendaja Urmas Lindlo

Mängulise etenduse eripreemia – Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (2.klassi trupp) – „Nutikas lutikas“ – juhendaja Lianne Saage-Vahur

Väikese lapse tõsise mängu eripreemia – Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater (1.-3.kl) –    „... päris ongi mängult …“ – juhendaja Natalie Neigla

Julge alguse eripreemia – Võhma Vaba Aja keskuse noorte draamaring Luminaalid –

„ISE-KAS? – juhendaja Birgit Haan

Poeetilise kujundikeele eripreemia – Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (7.-9.kl trupp) – „Ainult hea toidab head … „ – juhendaja Lianne Saage-Vahur