Print

Luulepäevade Tähetund ajakava.

Reede, 21. november 2014
 
12.00 Betti Alverile pühendatud XXI1 luulepäevade TÄHETUND avamine 
Jõgeva Kultuurikeskuses
 
12.30   Luuleetendused Jõgeva Kultuurikeskuses
 
Öös (August Sang, Kersti Merilaas)
Põltsamaa Kultuurikeskuse noorte näitering Viribus Unitis juhendaja Keiu Kess
Leib (Kersti Merilaas)
Rakvere Gümnaasiumi Teatriansambel juhendaja Aili Teedla
Luuleaeg või heinaaeg (Kersti Merilaas, August Sang)
Viljandi Gümnaasium juhendajad Aili Kiin, Silvia Soro, Aare Külama
 
13.30   Luuleetendused Jõgeva Kultuurikeskuses
 
Tõnu Tamm (August Sang) 
Hugo Treffneri Gümnaasiumi näitering UNI juhendaja Elise Metsanurk
Nartsiss (Kersti Merilaas)
Tarvastu Gümnaasium juhendaja Kulvo Viilupuu
(t)ärkamine (August Sang)
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Kruvikeeraja juhendaja Andres “Ande” Jakovlev
 
15.30   Luuleetendused Jõgeva Kultuurikeskuses
 
Mu isa … (August Sang)
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasiumi „Poly Treff“ juhendaja Anett Pullerits
Mängime! (Kersti Merilaas)
KutiMuti Stuudio juhendaja Tiiu Mägi
Poeedi unenägu (August Sang)
Nõo Reaalgümnaasiumi luuletrupp juhendajad Heily Soosaar ja Annika Markson
 
17.00 Mälestushetk Betti Alveri pargis
 
17.45   Luuleetendused Jõgeva Kultuurikeskuses
 
Poiss inglisillal (August Sang, Kersti Merilaas)
Rakvere Reaalgümnaasiumi „Karla“ juhendaja Tiina Kippel
Mortem (August Sang, Kersti Merilaas) 
Hugo Treffneri Gümnaasiumi trupp: Lend 3.0 juhendaja Oliver Issak ja trupp
Õnneuskujad (Kersti Merilaas, August Sang)
Saaremaa Ühisgümnaasium Kreisis juhendaja Sirje Kreisman
 
18.45 Luuleetendused Jõgeva Kultuurikeskuses
 
Mu ellu elu sisse astus (Kersti Merilaas, August Sang)
Paide Ühisgümnaasium Maski Taga juhendaja Marju Mändmaa
Õnnis see, kel õiged silmad … (Kersti Merilaas, August Sang)
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja juhendaja Lianne Saage-Vahur
 
 
Laupäev, 22. november 2014
 
10.00 Luuleetendused Jõgeva Kultuurikeskuses
 
Vabaduse hind (August Sang, Kersti Merilaas)
Rakvere Linnanoorte Näitetrupp juhendaja Tiina Rumm
Õunapuu (August Sang)
Kolga Kooli Kohal-olijad juhendaja Terje Varul
Massikommunikatsioon (August Sang)
Orissaare Gümnaasium Mo-Teater juhendaja Mare Noot 
 
11.30 Luuleetendused Jõgeva Kultuurikeskuses
 
Õndsa´st vangistusest (Kersti Merilaas, August Sang )
Tallinna 32. Keskkooli XI D klass juhendaja Eva Kalbus
Kiss me (Kersti Merilaas, August Sang)
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium “Poly Treffner” juhendaja Inga Lunge
Õhtused jutud (Kersti Merilaas)
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja juhendaja Lianne Saage-Vahur
 
 
16.00   XXII luulepäevade TÄHETUND lõpetamine 
Jõgeva Kultuurikeskuses