"VÄIKE LAVA 2014"

AJAKAVA

KUNDA  ÜHISGÜMNAASIUMIS

REEDE, 17. OKTOOBER

 

14.00                      FESTIVALI  AVAMINE                                                                                                                 

14.20-14.30          Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater 1.-3. klass,

Mirjami Lehto, Satu Niiranen, tõlge soome keelest Zoja Mellov „Mütsikaupmees“,

lavastaja Natalie Neigla

14.35-14.50          Albu laste näitetrupp,

Miia Tuvike „Teatris“, lavastaja Mare Kabel

15.10-15.30         Tartu Mart Reiniku Kooli näitetrupp „Kärjelind“,

Heljo Mänd „Kiusupaha tuul tembutab“ lavastajad Ave Rüüson ja Terje Käärik

15.40-16.00          Kunda laste näitetrupp „Karoliine“  1.-4. klass,

Eno Raua ainetel „Ninatark muna“, lavastaja Maarika Koks                                 

16.10-16.25          Vohnja Lasteaed-Algkooli näitetrupp ,

Eduard Uspenski jutustuse ainetel seadnud Tiina Poopuu „Onu Teodor“,

lavastajad Tiina Poopuu, Õnne Kiviperk, Kaida Trujevtseva

16.35-16.50          Kunda laste näitetrupp „Karoliine“ 5. Klass,

Rahvajuttude ainetel „Rannarahva lood“, lavastaja Maarika Koks

17.00-17.25          Rakvere Reaalgümnaasiumi 6.b klassi näitetrupp,

Marie-Helene Saaver „Lugu sõprusest“, ühistöö, juhendaja Kai Eek

17.35-17.45          Tartu Kesklinna Kooli Päikesejänkud,

Piret Raua jutu „Notsu, kes ei osanud röhkida“ järgi „Oh, kooliaeg, oh, kooliaeg… !“

lavastaja Kristiina Tõnson

17.55-18.10         Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja  4. klassi trupp,

Pia Perkio „Õnnelaps“, lavastaja Lianne Saage-Vahur

18.20-18.35          Pikakannu Kooli näitering,

Kadi Kronberg Kornei Tšukovski "Imepuu" ainetel „Täitsamees“           

18.45-19.00          Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja  6. klassi trupp,

Jan Brzechwa „Vigurilood“, lavastaja Lianne Saage-Vahur

               

LAUPÄEV, 18. OKTOOBER

 

10.00-10.40          LÕBUS RONGKÄIK LÄBI LINNA

10.50-11.00          Teise päeva avamine

11.00-11.40          Abja Kultuurimaja lastenäitering,

Thorbjorn Egner „Kardemoni linna rahvas ja röövlid“,

lavastajad Viive Niinemäe ja Ruth Mõttus

11.50-12.15          Rakvere Gümnaasiumi sõnakunstiring, 3.a kl,

Elar Kuus „Memme musi“, lavastaja Jana Sillajõe

12.25-12.40          Käina Gümnaasiumi kooliteater,

Heljo Mänd „Vanasõna ei valeta“, lavastaja Tiia Korv

13.00-13.40          Konguta Kooli lavalabor,

J. ja W. Grimmide ainetel „Kuldkera“, lavastaja Astrid Külaots

14.00-14.25         Rakvere Gümnaasiumi sõnakunstiring, 6.b klass,

Vladislav Korzetš „Koll Kalli“, lavastaja Jana Sillajõe

14.35-15.05          Kuressaare Gümnaasiumi näitering,

Lully Gustavson „Keiser on paljas“, lavastajad Sirje Mehik ja Reet Välisson

15.05-16.00          Asjade pakkimine, ülesande tulemused

16.00-17.00          FESTIVALI  PIDULIK  LÕPETAMINE