SAVILIND 2014!

Puuetega laste teatrifestival "Savilind" toimub 15.mail Tartus.
Etendused toimuvad Sadamateateris.

Karjapoiss voolis savist väikese linnu.
Savilind ei tõusnud kõrgele taevasse nagu lõoke,
kuid kui karjapoiss tema sisse puhus,
kostis laul - savilinnulaul.
Lehmad jäid kuulama ja unustasid söömise
ja isegi lõoke kõrgel taevas kuulatas.

10.00 Avatseremoonia                                      

10.20 Tartu Kroonuaia Kool
 K. Soans „Kelleks saada?“
Juhendaja : Katrin Luts                          

10.45 Kallemäe Kool
T. Egner “Kardemoni linna röövlid”
Juhendaja: Signe Stern

11.05 Tallinna Laagna Lasteaed- Põhikool
O. Tanner “Uuele on vaja õpetust”
Juhendaja: Riina Vaas

11.25 Tallinna Tondi Põhikool
L. Kruusimäe “Koolipoisi mure”
Juhendajad: Maire Paluveer; Eve Adelbert

11.50 Tartu Maarja Kool
”Helisev Muusika”
Juhendaja: Irene Sargla, Karmen Linnamägi

12.25 Kallemäe Kool
vene muinasjutu ainetel L. Aavik „Lugu poisist,kes otsis sõpra”
Juhendaja: Liia Aavik

12.45 Tartu Emajõe Kool
M. Jürgenson “Ostetud sõbrad”
Juhendaja: Maila Jürgenson

13.30 Valga Jaanikese Kool
S. Silversteini ainetel „Elu ring”
Juhendaja: Külli Alumäe

13.45 Ämmuste Kool
M. Lehto „Keisri rebasejaht”
Juhendaja: Heli Almre

14.00 Vaeküla Kool
Z.Mellov „Printsess Sinikelluke”
Juhendaja: Leelo Veski, Iris Kullamägi

14.25 Raikküla Kool
V. Koržets „Koll Kalli!”
Juhendaja: Sigre Luisk

14.50 Kiigemetsa Kool
T. Egneri ainetel „Kardemoni linna kolm röövlit - Kasper, Jesper ja Jonatan”
Juhendaja: Kaire Toming       

15.15 Kosejõe Kool
K. Kumberg “Virtuaaljõuluõhtu”
Juhendaja: Aime Pekki

15.50 Tallinna Kadaka Põhikool
L. Drozdova „Kõige parem”
Juhendaja: Ljudmila Drozdova

16.05 Nurme Kool
L. Kõrm “Joosepi lugu”
Juhendaja: Laivi Kõrm

16.15 Ämmuste Kool
E. Tarum „Lähme maale”
Juhendaja: Helle Märtson

16.35 Kammeri Kool
A.Lindgren "Kuidas me Annaga poes käisime."
Juhendaja: Laine Välbe

16.50 Nurme Kool
„Kole töö”
Juhendaja: Hulda Paukku

17.00 Lahmuse Kool
K. Saar „Sa suudad”
Juhendaja: Kaja Saar

18.00 Lõpetamine