"KOOLITEATER 2014 MÕNISTE"

Algklasside kooliteatrite riigifestival
9.-10.mai Mõniste Võrumaa
Etendused toimuvad Mõniste Rahvamajas
 
AJAKAVA
REEDE 9.MAI
 
13:00  
Tervitussõnad ja algavad esimesed etendused
1. “Kameeleon”  Varstu  Võrumaa  
“Tedretäpilugu”     A.Vissel
juhendaja Aili Vissel
2. Mammaset Lasteaed-Algkooli 1.klasside näitering Põlvamaa
„Kel ilusad mõtted on peas, sel heateod kui pärlid on reas.”
K.Normeti  samanimelise näidendi ainetel
juhendaja Diana Pehk
3. „Pigilind“ Tõrva Valgamaa
“Kuningamäng“ E.Raua „Kalevipoja“ ainetel
juhendaja Eve Valliste 
14:30 Etendused
4. Tartu Kesklinna Kooli 1. b klassi Päikesejänkud 
„Oh, kooliaeg, oh, kooliaeg …“ 
Piret Raua jutu järgi „Notsu, kes ei osanud röhkida“
juhendaja Kristiina Tõnson
5. Suislepa Lasteaed-Algkooli näitering Viljandimaa
„Kavalus“  J.Sarapuu
juhendaja Milvi Liiv
6. Kivi – Vigala Põhikooli Näitlejahakatised Raplamaa
„Maailma otsas“ rühmatöö
juhendaja Eve Kärsna 
7. Koeru Keskkool 4.klassi näitering Järvamaa
“Meie küla mutid” I.Jegis, R.Õunapuu
juhendaja Rita Õunapuu
16:45 Etendused
8. Haapsalu Muusikakooli teatriklass Läänemaa
“Reisid Gulliveriga” J.Swift ja H.Mänd looming ainetel
juhedaja Marina Sillaste
9. Rakvere Gümnaasiumi Sõnakunstiring, 2.a klass Lääne- Virumaa
“Memme Musi” E.Kuus
juhendaja Jana Sillajõe
10. Kostivere Laste Teater   Harjumaa
„Trips, Traps, Trulli suvepäev.“ U.Leies 
juhedaja Kersti Laanejõe
 
LAUPÄEV 10.MAI
 
10:00 Etendused 
11. Mõniste Põhikooli kooliteater Mehkamaa Võrumaa
“Kevväi Mehkamaa muudu”  autorid Mõniste Kooli õpetajad
juhendaja Asta Pazuhanitš
12. Käina Gümnaasiumi kooliteater Hiiumaa
“Vanasõna ei valeta” H.Mänd
juhendaja Tiia Korv
13. Kuressaare Vanalinna Kool 3.a klass Saaremaa
„Rongisõit“ E. Niit
juhendaja  Kadi Tänav(Tänak)
14. Art Line Sillamäe Ida-Virumaa
"Тук,тук,кто там?"  “Kop,kop, kes seal on?”  M. Bartenev   muusikaline munasjutt
juhendajad Irina Parhomenko ja Olga Lebedeva
13:30 Etendused
15. Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi kooliteater  
„Bullerby lapsed” A.Lindgren
juhendaja Kadri Lepik 
16. Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja
“Õnnelaps” P.Perkiö
juhendaja Lianne Saage-Vahur
 
15:30 FESTIVALI LÕPETAMINE!!!