Print

KOOLITEATER 2014

Gümnaasiumi astme riigifestival 11.-13.aprillil Viimsi, Harjumaa.

TARTU
Tartu Hugo Treffneri teatriprojektUNENÄOKLUBI2.5 "Šostakovitši 14.Unenägu"
lavastaja Jan Teevet

VILJANDIMAA
Karksi-Nuia noorteteater O "Elutants"
lavastaja Silvia Soro

VALGAMAA
Tõrva Avatud Noortekeskus Hingevärvid "Ise oled!" M.Algus
lavastaja Külli Alumäe

JÄRVAMAA
Paide Ühisgümnaasium "Mis siis kui . . ." ühislooming
lavastaja Marju Mändmaa

HARJUMAA
Viimsi KK KOKK "Igavus - suvagI" M.Seeder, E.Kalbus, KOKK trupp 
lavastaja Eva Kalbus

Viimsi KK näitetrupp "EKSPERIMENT"
Kompositsioon "Armastus on nagu..." Fr. Tuglase, A.H. Tammsaare, A.Kitzbergi, D.Kareva, J.Viidingu, J.Teeveti ja ühiste mõtete põhjal
lavastaja Külli Täht

Jüri Gümnaasium "Vaba valik" "Kas võidan või langen" ühislooming
lavastaja Rasmus Onkel

LÄÄNE-VIRUMAA
Rakvere Gümnaasiumi Teatriansambel "Meie küngas" omalooming
lavastaja Aili Teedla

Rakvere Gümnaasiumi Teatriansambel "Inferno" H.Rünk

IDA-VIRUMAA
Narva Täiskasvanute Kooli teatritrupp "Foku$" "Игра в куклы"  /Nukumäng/ M.Gusljankov  
lavastaja Aleksandr Rychkov

TALLINN
Tallinna 32. Keskkool „Good  Day and Good Luck" S.Pereitof ja T.Tamm
lavastaja Eva Kalbus

JÕGEVAMAA
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja "Nagu teile meeldib" W.Shakespeare
lavastaja Lianne Saage-Vahur

RAPLAMAA
Riinimanda teatristuudio "Kuda mudu läheb?"
M.Jones "Kivid taskus" põhjal
lavastaja Valter Uusberg

LÄÄNEMAA 
Läänemaa Ühisgümnaasiumi  lavakunsti kursus "Väljamaale" ühistöö
lavastajad Mairi Grossfeldt, Annika Viibus ja Karel Rahu

PÄRNUMAA
Pärnu Kunstide Maja Rein Laose teatristuudio "Tutipidu" 
J.Emanuelssoni "Vaata, ma kukun" ainetel
lavastaja Rein Laos

SAAREMAA
Saaremaa Ühisgümnaasium Krevera “On aeg...” kompositsioon
lavastaja Rita Ilves

TARTUMAA
Rõngu rahvamaja näitering "Varuväljapääs" "Minu esimene"

autor ja lavastaja Mari-Liis Vanaisak

 

Keskastme riigifestival 25.-26.aprillil Pala, Jõgevamaa.

JÕGEVAMAA
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja "Ma teile kirjutan . . ." A.Puškin
juhendaja Lianne Saage-Vahur

Puurmani laste näitering "Võlurätik" Fr.R.Kreutzwald/J.Ibragimov
juhendaja Keiu Kess

SAAREMAA
Orissaare Gümnaasium
juhendaja Mare Noot

LÄÄNE-VIRUMAA
Kunda laste näitetrupp Karoliine "Saare neiu toomine" E.Lönnroti ainetel
juhendajad Maarika Koks ja Natalie Neigla

VALGAMAA
Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse sõnakunstiringi a-rühm
"Kui loomad räägiksid"
juhendaja Varje Scmidt

VILJANDIMAA
August Kitzbergi nim Gümnaasiumi teatristuudio "(kas) selline ongi elu"
juhendaja Mikk Kask

JÄRVAMAA
Paide Ühisgümnaasiumi näitetrupp “Meeleolu” “Ka nohik on inimene”
autor ja juhendaja Marju Mändmaa 

TARTU
Tartu Herbert Masingu Kool "Võlupadi" T.Kruus
juhendaja Tea Kõverik

RAPLAMAA
Kivi-Vigala Lavarebased "Päevalill" A.Sakse
juhendaja Eve Kärsna

HARJUMAA
Viimsi Kooli näitetrupp "Mina. Tema. Nemad." trupi omalooming
juhendaja Külli Täht

IDA-VIRUMAA
Narva Laste Loomemaja "Волшебник Изумрудного города" /Smaragdlinna võlur" I.Svobodina

juhendajad Olga ja Vitali Katuntsev

PÕLVAMAA
Põlva Ühisgümnaasiumi teatritrupp "Geeniuse päevik" M.Punak
juhendaja Maia Punak

TALLINN
Tallinna Rahvaülikooli teatrikool Improvisatsioonid Antoine de Saint-Exupéry "Väike Prints" teemadel
juhdendajad Maret Oomer  ja Helen Reitsnik

HIIUMAA 
Emmaste ANK näitering „Hakka või uskuma“ Raimond Kaugver
juhendaja Kaie Pranno 

VÕRUMAA
Pikakannu Huvikooli näitering “Vähem on rohkem“
juhendaja Kadi Kronberg

PÄRNUMAA
Jõõpre Põhikool  "Pöial - Liisi" H.C. Andersen
juhendaja Helle Kirsi 

TARTUMAA
Kuuste kool "Televusseri aeg" ühislooming
juhendaja Martin Sakur

 

Algklasside riigifestival 9.-10.mail Mõniste, Võrumaa.

VILJANDIMAA
Suislepa Kooli näitering "Kavalus"

JÄRVAMAA
Koeru Keskkooli 4.klassi näitering "Meie küla eided" (I.Jegis, R.Õunapuu)
juhendaja Rita Õunapuu

TALLINN
Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi näitering "Bullerby lapsed" (A.Lindgren)
juhendaja Kadri Lepik 

JÕGEVAMAA
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja "Õnnelaps" (P.Perkiö)
juhendaja Lianne Saage-Vahur

LÄÄNE-VIRUMAA
Rakvere Gümnaasiumi Sõnakunstiring 2a klass "Memme Musi" E.Kuus
juhendaja Jana Sillejõe

HARJUMAA
Kostivere Laste Teater noorem rühm "Trips, Traps, Trulli suvepäev" U.Leies
juhendaja Kersti Laanejõe

TARTU
Tartu Keskklinna Kool "Oh kooliaeg, oh kooliaeg"
Piret Raua jutu "Notsu, kes ei osanud röhkida" järgi
juhendaja Kristiina Tõnson

VALGAMAA
Tõrva Gümnaasium Pigilind "Kuningamäng"
Eno Raua "Kalevipoja" ainetel
juhendaja Eve Valliste

RAPLAMAA
Kivi-Vigala Näitlejahakatised "Maailma otsas" rühmatöö
juhendaja Eve Kärsna

IDA-VIRUMAA
Sillamäe Vanalinna Kool "Тук,тук,кто там?"  /Kop,kop,kes seal on?/ muusikaline muinasjutt M.Bartenev   
Juhendaja Irina Parhomenko

PÕLVAMAA
Mammaste lasteaia ja kooli 1.klasside näitering
"Kel ilusad mõtted on peas, sel heateod kui pärlid on reas" K.Normeti samanimelise näidendi ainetel
juhendaja Diana Pehk

LÄÄNEMAA Haapsalu Muusikakooli teatriklassi I kursus "Reisid Gulliveriga"
lavastaja Marina Sillaste 

HIIUMAA  Käina Gümnaasium „Vanasõna ei valeta“ Heljo Mänd 
juhendaja Tiia Korv

VÕRUMAA
Varstu Kultuurikeskuse laste näitering“ Kameeleon“ “Tedretäpilugu“
juhendaja Aili Vissel

TARTUMAA
Rõngu Keskkool "Juhtum ingliga" O.Zverlina
juhendaja Aino Kommisaar