"TUULELAPSED 2014"

Betti Alverile pühendatud IX luulepäevad

24.-25. jaanuar Jõgeval

AJAKAVA

Reede, 24. jaanuar

12.00- LUULEPÄEVADE AVAMINE KULTUURIKESKUSES

12.45-13.30 ETENDUSED KULTUURIKESKUSES

LASNAMÄE ÜLDGÜMNAASIUMI NÄITETRUPP „ ET“  „ LOITSITUD LAEGAS“ ( LEENA LAULAJAINEN) JUHENDAJA JUTA TERAL

KUNDA LASTE NÄITETRUPP „ KAROLIINE“ ( ALGKLASSID) „ ÕNNELAPS“ ( J.ITKONEN, P.PERKIO) JUHENDAJA MAARIKA KOKS

ORISSAARE GÜMNAASIUMI MO-TEATER „ KAS SA OLED JUBA KUULNUD...? ( J.ITKONEN, K.KUNNAS JT) JUHENDAJA MARE NOOT

 

13.45-14.30-ETENUSED KULTUURIKESKUSES

JÕGEVA KOOLITEATER LIBLIKAPÜÜDJA ( 3.KLASSI TRUPP) „ ÕNNELAPS“ ( P.PERKIO) JUHENDAJA LIANNE SAAGE-VAHUR

TARVASTU GÜMNAASIUMI NÄITETRUPP „ KUTSUMATA KÜLALISED“ ( A.LIPPA, TUNDMATUD AUTORID) JUHENDAJA ANDRES LINNUPUU

JÕGEVA KOOLITEATER LIBLIKAPÜÜDJA ( 5.-6.KLASSI TRUPP) „ VIGURILOOD“ ( J. BRZECHWA) JUHENDAJA LIANNE SAAGE-VAHUR

 

15.30-16.30-ETENDUSED KULTUURIKESKUSES

KOLGA KOOLI KOHAL-OLIJAD ( 4.-6.KLASS) „ MINA“ ( M.CERNIKA) JUHENDAJA TERJE VARUL

LUSTIVERE KÜLASELTSI LUULERING „ MÕTE JA SÕNA“ „ LINNAKODU“ ( A.KIVI) JUHENDAJA MALLE TUUR

JÕGEVA KOOLITEATER LIBLIKAPÜÜDJA ( 7.-8.KLASSI) TRUPP „ TÄHED JUBA TAEVALAEL...“ ( NORRA LASTELUULE PÕHJAL)

VAIDA PÕHIKOOLI NÄITERING KILPLASED „ HÄMARA TANTSUD“ ( P.SAARIKOSKI, T.TRANSTRÖMER) JUHENDAJA KRISTIINA SUVI

SAAREMAA ÜHISGÜMNAASIUMI KREPUTLASED „ TROLL TURUL“ ( KOGUMIK „ VAIKIVAD TROLLID“) JUHENDAJA RITA ILVES

 

16.45-17.45-ETENDUSED KULTUURIKESKUSES

VIIMSI KOOLI EKSPERIMENT „ KUI PÜHKIDA UNUSTUSE TOLM EHK IGAÜHEL ON SELLISEID HETKI...( ERINEVAD AUTORID) JUHENDAJA KÜLLI TÄHT

KOLGA KOOLI KOHAL-OLIJAD ( 7.-9.KLASS) „ HETK ELUST ENESEST ( W. SZYBORSKA, B.ANDERSSON, B.ULVEUS) JUHENDAJA TERJE VARUL

RAKVERE GÜMNAASIUMI SÕNAKUNSTIRING, 5B KLASS „ LÕBUSAID VÄRSSE POOLAMAALT“ JUHENDAJA JANA SILLAJÕE

JÕGEVA KOOLITEATER LIBLIKAPÜÜDJA ( 9.KLASSI TRUPP) „ KA SAJA AASTA PÄRAST KORDUB SAMA KEVADE...( LEEDU 1950-NDATE „ LUULE“ PÕHJAL) JUHENDAJA LIANNE SAAGE-VAHUR

 

18.00-18.45-ETENDUSED JÕGEVA KULTUURIKESKUSES:

LAUISE PÕHIKOOL „ MA OLIN/OLEN LAPS ( M.REGOLA, Y.HASSAN)-JUHENDAJA HELGE MARIPUU

KUNDA LASTE NÄITETRUPP „ KAROLIINE“ ( KESKASTE) KATKEND E.LÖNNROTI „ KALEVALA“ PÕHJAL, JUHENDAJAD MAARIKA KOKS JA NATALIE NEIGLA

JÕGEVA KOOLITEATER LIBLIKAPÜÜDJA ( 9.KLASSI TRUPP) „ SEE, MILLEL POLEGI NIME...“ ( NORRA, ROOTSI JA TAANI NÜÜDISLUULE PÕHJAL)JUHENDAJA LIANNE SAAGE-VAHUR

 

Laupäev, 25.jaanuar

14.30 LUULEPÄEVADE LÕPETAMINE KULTUURIKESKUSES