"Väike Lava" Kundas!!!

„VÄIKE LAVA 2013“ Kundas, Lääne-Virumaal 18.-19.oktoober 2013.a.

SUUR KARU KAROLIINE
Tartu Kesklinna Kooli 4.b klassi "Päikesejänkud"
"Emade salaelu", lavastaja Kristiina Tõnson

Pikakannu Kooli näitering
"Kolm radokuu päivä", lavastaja Kadi Kronberg

 

Vohnja Lasteaed-Algkooli näitetrupp                                                                       
„Naksitrallid“, lavastajad Tiina Poopuu, Õnne Kiviperk ja Kaida Trujevtseva

 

VÄIKE KARU KAROLIINE                                                                                                
Albu laste näitetrupp                                                                                                                         
„Oma tütar ja võõrastütar“, lavastaja Mare Kabel

 

Rakvere Gümnaasiumi 2.a klassi sõnakunstiring                                                            
„Kavalus“, lavastaja Jana Sillajõe

 

Jõgeva kooliteater „Liblikapüüdja“ 5.-6. klassi trupp                                                            
„Mere taga, metsa taga…“, lavastaja Lianne Saage-Vahur

 

NÄITLEJAPREEMIAD
Karmen Sarap – Pipi Pikksukk lavastuses „Pipi Pikksukk“ (Kunda „Karoliine“)
Oskar Säärits – Juhmike lavastuses „Juhmikese seiklused“ (Jõgeva „Liblikapüüdjad“, 3. kl)
Laur Mägi – Nööbike lavastuses „Juhmikese seiklused“ (Jõgeva „Liblikapüüdjad“, 3.kl)
Marie Helene Saaver – Keefir lavastuses „Vapper Keefir“ (Rakvere Reaalgümnaasiumi 5.b kl)
Georg Sakrits – lavastuses „Mere taga, metsa taga…“ (Jõgeva „Liblikapüüdjad“, 5.-6.kl)

 

LAVASTAJAPREEMIAD
Kristiina Tõnson (Tartu Kesklinna kool)
Lianne Saage Vahur (Jõgeva „Liblikapüüdjad“)
Kadi Kronberg (Pikakannu Kool)

 

ERIPREEMIAD
Hea lavakujunduse ja suurepärase lavakõne eest
KONGUTA KOOLI 6. KLASS („Peidetud hõbedane aardelaegas“)

 

Ansamblilaulu preemia    Pipile, Tommyle ja Annikale
Lavastuses „Pipi Pikksukk“ (Kunda laste näitetrupp „Karoliine“)

 

Särava mängu ja leidlike lavaliste lahenduste eest
ALBU LASTE NÄITETRUPP („Oma tütar ja võõrastütar“)

 

 Vaimuka ja lustliku koosmängu eest
RAKVERE GÜMNAASIUMI SÕNAKUNSTIRING 2.a kl („Kavalus“)

 

 Muusikalise kujunduse ja toredate rollilahenduste eest                                          
TARTU MART REINIKU KOOLI NÄITETRUPP „KÄRJELIND“                            
(„Jutt jänesepojast, kes ei tahtnud magama jääda“)

 

 Hoogsa mängu ja hea värsi esitamise eest                                                                
ASERI KESKKOOLI NÄITERING „KIRDEKAD“ („Lõbus pere“)        

 

 Parima draamatrupi preemia                                                                                   
TARTU KESKLINNA KOOLI 4.B KL „PÄIKESEJÄNKUD“                          
(„Emade salaelu“)

 

 Väga hea muusikalavastuse eest                                                                            
VOHNJA LASTEAED-ALGKOOLI NÄITETRUPP („Naksitrallid“)

 

Kõrge lavakultuuri ja suurepäraste näitlejatööde eest                                  
PIKAKANNU KOOLI NÄITERING („Kolm radokuu päiva“)

 

Vanasõnade väärtustamise eest                                                                              
KÄINA GÜMNAASIUMI KOOLITEATER  („Vanasõna ei valeta“)

 

 „Karlsson Katuselt“ loo esitamise eest                                                                       
ABJA KULTUURIMAJA LASTE NÄITERING

 

Hea värssteksti esitamise ja poeetilise lavastuse eest                                        
RAKVERE GÜMNAASIUMI SÕNAKUNSTIRING 5.B kl („Pöial-Liisi“)

 

Improlavastuse eest
AEGVIIDU KOOLI NÄITERING (vanem aste) („Imekivi“)

 

 Uku õpetliku loo eest
AEGVIIDU KOOLI NÄITERING (noorem aste)
(„Uku paha uni“)

 

Vapra teksti esitamise eest
ALBERT KOSKOR (Aseri „Kirdekad“)

 

Ema rolli eest lavastuses „Imekivi“
MAARJA TOSIN (Aegviidu vanem aste)

 

 Laval olemise eest
KUNDA LASTE NÄITETRUUPP „KAROLIINE“ (vanem aste)                    
(„Kahekesi mättal“)

AJAKAVA
Etendused toimuvad Kunda Ühisgümnaasiumis
REEDE, 18. OKTOOBER

13.30   FESTIVALI  AVAMINE  
13.50   Konguta Kooli 6. klass
              Mika Keränen „Peidetud hõbedane aardelaegas“, lavastaja Astrid Külaots
14.30    Kunda laste näitetrupp „Karoliine“ (noorem aste)
               A. Lindgreni ainetel „Pipi Pikksukk“ (1. vaatus), lavastaja Maarika Koks   
15.20    Albu Põhikooli algklasside näitetrupp  
              A. Jakobsoni ainetel „Oma tütar ja võõrastütar“, lavastaja Mare Kabel
15.50   Rakvere Gümnaasiumi sõnakunstiring, 2.a kl.
            Jaak Sarapuu „Kavalus“, lavastaja Jana Sillajõe
16.15   Tartu Mart Reiniku Kooli näitetrupp „Kärjelind“
             
Ellen Niit „Jutt jänesepojast, kes ei tahtnud magama jääda“ 
             lavastajad Ave Rüüson ja Terje Käärik
16.35  Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja  3. klassi trupp
             N. Nossov „Juhmikese seiklused“ 
             lavastaja Lianne Saage-Vahur, lavastaja abiline Tiiu Õunap
17.15  Aseri Keskkooli näitering „Kirdekad“
            Eino Muidugi (Rein Tääker) „Lõbus pere“, lavastaja Luule Varinurm 
17.35  Rakvere Reaalgümnaasiumi 5.b klassi näitetrupp
             Andrus Kivirähk „Vapper Keefir“, lavastaja Kai Eek
18.15  Tartu Kesklinna Kooli 4.b klassi „Päikesejänkud“
            Beatrice Masini raamatu põhjal lavale seadnud Kristiina Tõnson „Emade salaelu“
            lavastaja Kristiina Tõnson
18.35  Pikakannu Kooli näitering
            Kadi Kronberg  „Kolm radokuu päivä“, lavastaja Kadi Kronberg

LAUPÄEV, 19. OKTOOBER

11.00   Abja Kultuurimaja laste näitering  
             A. Lindgren „Karlsson Katuselt“, lavastajad Viive Niinemäe ja Ruth Mõttus
11.50   Rakvere Gümnaasiumi sõnakunstiring, 5.b kl.  
             Muinasjutt  „Pöial-Liisi“, lavastaja Jana Sillajõe
12.15  Kunda laste näitetrupp „Karoliine“ (vanem aste)   
            Helju Rammo „Kahekesi mättal“, lavastaja Maarika Koks
13.05  Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 5.-6. klassi trupp    
            Heljo Mänd  „Mere taga, metsa taga…“, lavastaja Lianne Saage-Vahur
13.30  Aegviidu Kooli näitering (noorem aste)
            Kristiina Kass „Uku paha uni“, lavastaja Marian Rütman 
14.10  Käina Gümnaasiumi kooliteater
            Heljo Mänd „Vanasõna ei valeta“, lavastaja Tiia Korv
14.40  Aegviidu Kooli näitering (vanem aste)
           Jüri Parijõgi „Imekivi“, lavastaja Marian Rütman
15.00  Vohnja Lasteaed-Algkooli näitetrupp
            E. Raua jutustuse ainetel seadnud Tiina Poopuu „Naksitrallid“
            lavastajad Tiina Poopuu, Õnne Kiviperk ja Kaida Trujevtseva
16.00  FESTIVALI  PIDULIK  LÕPETAMINE