SAVILIND 2013!!

 

15.mail Tartus, etendused toimusid Tartu Sadamateatris.

AJAKAVA

 

10.00            Avamine

10.15              Kammeri Kool                                               

K. Kass „Nõianeiu Nöbinina“ juhendaja Laine Välbe

10.35        Ämmuste Kool                                               

I. Tera „Isevärki koolitund“ juhendaja Helle Märtson

10.55            Lahmuse Kool                                      

K. Saar „Ma palun sind, kuula!“ juhendaja Kaja Saar

11.15    Tartu Herbert Masingu Kool  

T. Kruus „Vihma, räästa ja kolme soovi nimel“ juhendaja Tea Kõverik

11.35    Tartu Kroonuaia Kool                                   

P. Gripari „Väike hea kurat" juhendaja Katrin Luts

11.55    Tallinna Laagna Lasteaed- Põhikool          

Soome muinasjutu ainetel „Sammaltuka seiklused“ juhendaja Riina Vaas

12.15    Tartu Emajõe Kool                            

E. Raud „Sipsik“ juhendaja Maila Jürgenson

 

12.30            Päinurme Internaatkool             

A. Vessel „Õnneõied emale“ juhendaja Hulda Paukku  

12.50        Õismäe Kool                                         

Rahvajutu ainetel „Tare-tareke“ juhendaja Ljubov Jurgenovskene                                                     

13.40    Tallinna Tugikeskus „Juks“             

Z. Mellov Aafrika muinasjutu ainetel  „Ja Lugu sündis maailma“

juhendaja Zoja Mellov     

14.15    Tartu Emajõe Kool                           

M. Jürgenson „Ühe õhtu nali“ juhendaja Maila jürgenson

14.40    Kosejõe Kool                                       

Rahvajuhtude ainetel A. Pekki „Põrgulised“ juhendaja Aime Pekki

15.05    Pärnu Kuninga Tänava Põhikool          

Eesti muinasjautu järgi L. Aavik „Vaeslapse käsikivi“

juhendajad Tiiu Teearu, Liis Vigla, Regina Karlep

15.20    Valga Jaanikese Kool                       

Ühislooming „Minu imeline muutumine“

juhendajad Jelena Sljusartšuk, Õie Kiis

15.45             Kiigemetsa Kool                                   

O. Saare järgi K. Toming „Reinuvader ja sõbrad“

juhendaja Kaire Toming

16.00    Raikküla Kool                                       

P. Hallik „Üks segane lugu“ juhendaja Sigre Luisk

16.30    Vaeküla Kool                            

J. ja W. Grimmi järgi I. Kullamägi „Bremeni linna moosekandid“

juhendaja Iris Kullamägi           

17.40    Lõpetamine