"Kooliteater 2013, JÕGEVA"

Ajakava

 

REEDE, 12. aprill 2013

10.00 -12.00 REGISTREERUMINE Jõgeva Gümnaasiumis

12.00 KOOLITEATRITE RIIGIFESTIVALI AVAMINE

Jõgeva Kultuurikeskuses

13.00 - 15.00 ETENDUSED JÕGEVA KULTUURIKESKUSES

13.00 - Unistuste hotell

Omalooming

Rakvere Gümnaasiumi Teatriansambel

juhendaja Aili Teedla

14.00 - Punane Hanrahan

Y. B. Yeats´i samanimelise novellitsükli põhjal

Tallinna 32. Keskkool

juhendaja Eva Kalbus

14.45 – 15.45 LÕUNASÖÖK Jõgeva Gümnaasiumis

16.00 – 20.00 ETENDUSED JÕGEVA KULTUURIKESKUSES

16.00 - Romeo, Julia ja Hamlet ehk Kuidas me seda teeme

Laine Tangsoo

Tõrva Gümnaasiumi näitering

juhendaja Laine Tangsoo

17.00 - Klaar

Anna Kõuhkna ja Karolin Kõrre

Viimsi Kooli K.O.K.K. ehk Kunstiliselt On Kõik Korrektne

(koostöös Tallinna 32. Keskkooliga)

juhendaja Eva Kalbus

18.00 - Teener

Mart Kivastik

Rapla Riinimanda Teater

juhendaja Valter Uusberg

19.10 - Johannes

Margus Karu “Nullpunkt” ainetel

Abja Gümnaasiumi noorte näitering

juhendaja Triinu Menning

20.00 – 21.00 ÕHTUSÖÖK Jõgeva Gümnaasiumis

21.30 - ÕHTUNE PROGRAMM Jõgeva Gümnaasiumis

ŽÜRII TAGASISIDE JUHENDAJATELE

 

 

 

LAUPÄEV, 13. aprill 2013

09.00 – 10.00 HOMMIKUSÖÖK Jõgeva Gümnaasiumis

10.00 ŽÜRII AVATUD TAGASISIDE REEDESTE ETENDUSTE KOHTA

Jõgeva Gümnaasiumis

10.30 ETENDUS JÕGEVA GÜMNAASIUMIS

10.30 - Kas nii me olemegi?

Viimsi Kooli EKSPERIMENT

juhendaja Külli Täht

11.15 - 13.00 ETENDUSED JÕGEVA KULTUURIKESKUSES

11.15 - VABA TAHE

Peeter Sauteri noorsoonäidendi “Tuletõrjuja sünnipäev” põhjal

Pärnu Kunstide maja R. Laose teatristuudio

juhendaja Rein Laos, liikumisjuht Kardo Ojassalu

12.30 - 21.12

Ühistöö

Paide Ühisgümnaasiumi trupp MASKI TAGA

juhendaja Marju Mändmaa

13.20 ETENDUS JÕGEVA GÜMNAASIUMIS

13.30 – Stiiliharjutused

Raymond Queneau

Saaremaa Ühisgümnaasiumi teatritrupp KREISIS

juhendaja Sirje Kreisman

14.00 – 15.00 LÕUNASÖÖK Jõgeva Gümnaasiumis

15.00 – PEETER REBANE TUTVUSTAB INNOVAATILIST IDEED Jõgeva Kultuurikeskuses

15.30 – 19.00 ETENDUSED JÕGEVA KULTUURIKESKUSES

15.30 - SHAKESPEARE KOGUTUD TEOSED

Jess Borgeson ,Adam Long, Daniel Singer

Pärnu Kunstide Maja teatriklass

juhendaja Aire Koop16.30 - Traktaat viimasele oinale

Jan Teevet

Hugo Treffneri Gümnaasiumi UNENÄOKLUBI

juhendaja Jan Teevet

17.10 - Kristofer

omalooming

Kolga KOHAL-OLIJAD

juhendaja Terje Varul

18.00 - Augustus

Hermann Hesse

Jõgeva Gümnaasiumi kooliteater LIBLIKAPÜÜDJA

juhendajad Lianne Saage-Vahur ja Karl Sakrits

19.00 - Pearätt

Marjane Satrapi novelli “Persepolis” ainetel

Haapsalu Gümnaasiumi teatritrupp VÕI MIDAGI SELLIST

juhendaja Karel Rahu

20.00 – 21.00 ÕHTUSÖÖK Jõgeva Gümnaasiumis

21.30 ÕHTUNE PROGRAMM Jõgeva Gümnaasiumis

}ŽÜRII TAGASISIDE JUHENDAJATELE

 

PÜHAPÄEV, 14. aprill 2013

09.30 – 10.30 HOMMIKUSÖÖK Jõgeva Gümnaasiumis

10.30 }ŽÜRII AVATUD TAGASISIDE LAUPÄEVASTE ETENDUSTE KOHTA

Jõgeva Kultuurikeskuses

11.00 – 12.30 ETENDUSED JÕGEVA KULTUURIKESKUSES

11.00 - Meeste jutt

Lühistseenide mix:

Jefraim Sevela “Müü oma ema maha”, Anna Gavalda “35 kilo lootust”, Oleg Roi

“Monoloog meessoo kaitseks inimkonnas”, Evgeni Grishkovets “Tõeline mees”

Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasiumi teatriprojekt

juhendaja Tatjana Kundozjorova

12.10 - Kastis

Anett Rannamets

Rakvere Reaalgümnaasiumi PROTEST

juhendaja Anett Rannamets

12.45 ŽÜRII AVATUD TAGASISIDE PÜHAPÄEVASTE ETENDUSTE KOHTA

Jõgeva Kultuurikeskuses

13.00 – 14.00 LÕUNASÖÖK Jõgeva Gümnaasiumis

14.00 IMPROTEATRI ETENDUS Jõgeva Kultuurikeskuses

15.00 KOOLITEATRITE RIIGIFESTIVALI LÕPETAMINE Jõgeva Kultuurikeskuses